Інтерв'ю

П’ять уроків Цариці Естери

1237999087Естера, біблійна героїня Старого Завіту, була відкритою, красивою і простою жінкою. Вона зуміла зберегти щирість серця попри великі випробування. Своєю красою Естера привернула увагу перського царя Ксеркса, а мудрістю серця та уповання на Господа зуміла врятувати свій народ.

Детальніше...

Жителі Мар’їнки: «Ми вдячні добрим людям! Напевно, їх усе-таки більше на Землі!»

mariinka21-300x225Приводом сьогоднішньої поїздки до прифронтової Мар’їнки був новий проект з установки котлів обігріву і доставка дров для них. Хороший привід і чудова справа! Добрі люди пожертвували гроші, Папа Фрациск став ініціатором проектів допомоги українцям, благословивши Донбас на мир і відновлення.

Детальніше...

Єпископ з багатозіркового готелю…

HPIM0557Спогади про світлої пам'яті отця єпископа Станіслава Падевського OFMCap.

Детальніше...

Відбулися реколекції «Ecce Ancilla Domini». Свідчення учасниці

15965191 1260705630677196 3517439983101145949 nМарія – надзвичайна Жінка і одночасно найдосконаліший взірець Людини.

Детальніше...

Моє життя змінилося, коли я зустрів Бога - голлівудський актор

d643179503Кріс Пратт був бездомним, жив сам, спав у машині. Все змінилося, коли незнайомий чоловік привів його до храму.

Детальніше...

Чоловік у Церкві: чи чоловіча справа - молитва?

AFP4047056 ArticoloУ гомельській парафії Різдва Божої Матері за ініціативи настоятеля створюють чоловічу групу "Живого Розарію".

Детальніше...

Відомий католик став найбагатшою людиною в світі

04 3Іспанець Амансіо Ортега у вересні 2016 очолив рейтинг найбагатших людей світу за версією Forbes. Мережа Zara, створена 40 років тому сином залізничника і служниці, стабільно нарощує прибуток. Стан засновника найбільшої в індустрії моди групи компаній Inditex, яка об'єднує бренди Zara, Massimo Dutti, Pull & Bear, Stradivarius, Bershka, Oysho, Uterque і Lefties, оцінена $ 78 млрд. - Більше, ніж у Білла Гейтса, одного з творців Microsoft.

Детальніше...

Беатифікація Слуги Божого о. Владислава Буковинського. Біографія

ikonka-bukovinski.jpg2Як вже повідомлялося, 11 вересня 2016 року у місті Караганді в Казахстані відбудеться беатифікація Слуги Божого о. Владислава Буковинського, римо-католицького священика, який народився 1904 року в Бердичеві на Житомирщині, а відійшов по вічну нагороду 1974 року в Караганді, де відбував заслання.

Детальніше...

Рада Хрущова і Йоан XXIII

papa giovanni xxiiiЗ нагоди недавньої смерті журналістки Ради Аджубей, дочки Микити Хрущова, в газеті «L’Osservatore Romano»» опубліковано нарис про її зустріч з Папою Йоаном XXIII. Вона відбулася 7 березня 1963 року. Папа Ронкаллі прийняв Раду на аудієнції разом з чоловіком Олексієм Аджубея, також журналістом. Згадуючи цю зустріч, Рада розповідала, що до останнього моменту вона не знала, чи відбудеться аудієнція: «Ми з чоловіком були присутні на врученні премії Бальцана, а в кінці церемонії нас супроводили в бібліотеку, де вже чекав Папа ... Ми передали Йоану XXIII лист від мого батька, в якому той виражав схвалення його зусиль в справі миру». У відповідь Папа також вручив подружжю лист з побажаннями «майбутнє кроків до зближення».

Рада Хрущова згадувала, як Папа Ронкаллі згадав про те, що і він, і Микита Хрущов були із сільської родини, і про загальний досвід двох світових воєн. Папа запитав, як звуть її дітей, і зазначив: «Йоан - Джованні, як я». Святіший Отець подарував гості вервичку, а її чоловікові - медальйони, викарбувані з нагоди Другого Ватиканського Собору. «В кінці він проводив нас до виходу, - згадує Рада Аджубей, - а то, що було потім, відомо: насправді все, що Йоан XXIII хотів нам повідомити, він незабаром добре висловив в енцикліці Pacem in terris».

На наступний день, 8 березня, на сторінках «Оссерваторе Романо» з'явилося інформаційне повідомлення про зустріч Папи Йоана XXIII з Олексієм Аджубея, головним редактором газети «Известия», і дружиною, з уточненням: вони самі висловили бажання зустрітися зі Святішим Отцем.

Як етюдник навернув китайську жінку до католицької віри

1262-3682-8641Сюй Янь (Yan Xu) — художниця з китайського міста Ухань. Начерки, які вона зробила у своєму етюднику тринадцять років тому, змінили її життя. Історію китайської християнки переказує Catholic News Agency.

Детальніше...

 
 
 

Авторизація

Підписатись на розсилку