Інтерв'ю

Отець Віталій Кривицький SDB: «Нині можемо користати з їх трудів: жити у Бозі через Святі Таїнства»

a7772 61996Хто він, новий єпископ Києво-Житомирської дієцезії отець Віталій Кривицький? Як він ставиться до історичних аспектів народження християнства в Україні? Що таке духовність, Таїнства? Про це та інше свого часу, у 2013 році,  отець розповів в інтерв`ю сайту Перемишляни.

Детальніше...

Нунцій Клаудіо Ґуджеротті про те, що призначення єпископа-салезіянця дасть Україні

unnamedПеред Святою Месою в конкафедральному храмі святого Олександра в Києві Апостольський Нунцій Клаудіо Ґуджеротті оголосив постанову Папи Франциска про призначення новим єпископом Києво-Житомирської дієцезії отця-салезіянця Віталія Кривицького SDB. КМЦ запитав нунція про особливості цього призначення.

Детальніше...

Отець Володимир Кусьнєж: Серце Ісуса – це синонім Божої любові, це те саме милосердя

DSCN2488Сьогодні Церква святкує Неділю Божого Милосердя. Що таке Боже милосердя? Чи був Бог милосердний у часи Старого Завіту? На ці та інші запитання КМЦ відповів бібліст отець Володимир Кусьнєж.

Детальніше...

Сестра Анжела Коельо – про канонізацію фатімських пастушків

sister-angela-de-fatima-coelho-asm«Це нова сторінка в поглядах Церкви на святість», – в інтерв'ю з КАІ коментує беатифікацію та канонізацію Франциска й Гіацинти Марто сестра Анжела Коельо, постулаторка їхнього канонізаційного процесу. Вона наголошує на тому, що до них ніколи не проголошували святими дітей, які не були мучениками.

Детальніше...

Петер Зеєвальд: Рацінґер – це сучасний Августин (Частина 2)

731221У другій частині інтерв'ю для польської інформаційної агенції KAI Петер Зеєвальд розповідає про епізоди біографії Бенедикта XVI, пов'язані з його служінням на посаді префекта Конгрегації віровчення та єпископа Рима.

Продовження. Частина друга.

Детальніше...

Петер Зеєвальд: Рацінґер – це сучасний Августин (Частина 1)

pope emeritus benedict xvi holding the pascal candle 2 on easter vigil saturday april 7 2012 in vatican city credit losservatore romano cna 7 28 15У дні, коли Йозеф Рацінґер святкує 90-річчя, та напередодні річниці обрання його на престол святого Петра (19 квітня 2005 р.) польська інформаційна агенція KAI опублікувала інтерв'ю з Петером Зеєвальдом – публіцистом і автором кількох книжок про Бенедикта XVI.

Детальніше...

Єпископ Віталій Скомаровський: Співпраця зі спільнотами мене збагачує

P1040411Пасхальний Тридіум – це час Страждання, Смерті й Воскресіння Господа нашого, Господа людства – Ісуса Христа. Спостерігаючи за подіями, що сталися понад дві тисячі років тому, зауважуємо, що навколо Христа збиралися найрізноманітніші спільноти: учні, натовп, фарисеї, книжники та багато інших. Серед них були ті, які брали участь у Його стражданнях, ті, що відреклися, і ті, якими проманіпулювали, щоб Його стратити. Та сам Ісус не відмежувався від жодної з цих спільнот, залишаючись відкритим до кожного, хто приходив до Нього. А що сьогодні значить спільнота для єпископа? Про це КМЦ спитав єпископа Віталія Скомаровського.

Детальніше...

Перемога тих, хто не любить Україну, полягає в її розділенні, — Клаудіо Ґуджеротті

нунцій-700x481Апостольський Нунцій архиєпископ Клаудіо Ґуджеротті відвідав Вінницю 8-9 квітня.

Детальніше...

Голова Комісії у справах Літургії Яцек Пиль ОМІ: Кожен із нас має бути слухняний Святій Церкві

pylУсі вірні ставлять у своєму релігійному житті на перше місце Святу Месу, визнають важливість таїнств. Та час від часу багатьом із нас хочеться трішки «розширити» можливості Літургії, потрактувати Боже Слово на свій розсуд. Але чи насправді можливо дозволити собі змінити щось у Літургії, і чого необхідно дотримуватися й яка на те причина? Про важливість літургійної дисципліни, та інші питання КМЦ розповів голова Комісії в справах Літургії, єпископ Одесько-Симферопольської дієцезії Яцек Пиль ОМІ.

Детальніше...

Єпископ Віталій Скомаровський про ситуацію з неповернутим храмом у Рівному

epVitalii

Комунальна комісія облради Рівненської області відмовилася повернути храм католицькій громаді. Ситуацію прокоментував ординарій Луцької дієцезії та апостольський адміністратор Київсько-Житомирської дієцезії єпископ Віталій Скомаровський. 

 

Детальніше...


 
 
 

Авторизація

Підписатись на розсилку