Україна

Освячення будинку. Мукачівська дієцезія

1 219x164 images stories osvachennya-budynku P7280035В останній день липня, у Мукачеві було освячення нової добудови єпископської курії, фінансування якої взяв на себе Угорський уряд.

На святковій церемонії передачі будинку був присутній Шолтийс Міклош, державний секретар по цивільним і міжнародним відносинам Угорщини, угорський консул у м. Ужгород Куті Ласло, угорський консул у м. Берегово Мийкуті Ференц; єпископ-ординарій Мукачівської дієцезії Антал Майнек, священики, працівники курії, а також мукачівські і дієцезійні працівники карітасу.

Святкування розпочалося Святковою Месою у кафедральну соборі Мукачева, яку провів отець-єпископ разом з угорсько-мовними священиками дієцезії. Свята Меса була подякою Господу за всіх добродіїв, меценатів, які допомогають Церкві на Закарпатті, а особливо за тих, які допомагали у будівництві цієї будови. Єпископ у роздумах говорив про життя святого Ігнатія Лойоли, про Церкву, яка завжди потребує змін; говорив теж про прохання Матері Божої Фатімської, а також про нелегке життя святого короля Ласло, які для всіх нас являються добрим прикладом.

Після Меси всі присутні перейшли на єпископську курію, де з прохання єпископа, своїми думками поділився державний секретар Угорщини. Темою промови було життя св. Яна Марія Віанея, і те, чого він може нас навчити. Всіх присутніх священиків Шолтийс Міклош спробував заохотити до того, щоб своїм життєвим прикладом заохочували людей служити Христу. Говорив він це так, як людина, яка не є священиком і все бачить трохи під іншим кутом, з іншого боку. Він пробував пояснити священикам, якими хочуть бачити їх прості люди.

Торкався дуже багатьох тем, основні з них наступні: щоб священики підтримували сім’ї; жили в скромності й убогості; щоб були будівниками миру; щоб навчалися і були завжди у вирі подій та вчення Церкви; щоб звертали увагу людей на те, що може привести до залежності; щоб боролися із спокусами, залишалися вірними покликанню. На завершення промови навів приклад життя св. Яна Марія Віанея.

Всі присутні уважно слухали і всім дуже сподобалася його промова.

Після промови було освячення нової частини. На першому поверсі побудована нова кухня і їдальня, а на другому поверсі побудували дві кімнати.

Святкування завершилося святковим обідом.

P7280002P7280013P7280021P7280043P7280076P7280089

Джерело - Мукачівська дієцезія

 

По темі:

Бог близько, і Він милосердний

У Ченстохові молитимуться за Червоноград

Біблія і Богородиця. Мукачівська дієцезія


 
 
 

Авторизація

Підписатись на розсилку