Україна

Урочистість Пресвятих Тіла і Крові Христових в Житомирі

IMG 3383Парафіяни з шести житомирських парафій, як одна велика спільнота, зібрались біля храму св. Софії, щоб разом зі своїми священиками та Його Преосвященством єпископом Яном Пурвінським свідчити про свою віру в Живого Бога і відповісти на Його любов.

На любов Того, Хто живить нас під виглядом переміненого хліба і вина, на любов Того, Який виходить нам назустріч у подіях буденного житті.

Під час проповіді єпископ Ян в дуже простих, але промовистих словах звертався до всіх присутніх.

IMG_2967IMG_3006

«Той самий Ісус Христос, який народився у Вифлеємі, покликав своїх учнів при Генезаретському озері, той самий Христос, Який ходив по палестинській землі, навчав, чинив чудеса, Який страждав, помер і воскрес і є серед нас в кожному храмі у Святій Євхаристії.

IMG_3037

В святій Літургії ми складаємо Господу Богу подяку за всі Його дари, якими Він нас обдаровує, а також це є наша реальна можливість зустрічі з Господом Богом на землі. Коли в часі консекрації священик указує нам Христове Тіло і Пресвяту Його Кров. Це є також можливість нашого поєднання з Христом приймаючи Його в Пресвятій Євхаристії, де Він приходить до нас щоб укріпити, освятити і вести нас прямою дорогою до Свого Царства, де для кожного з нас Він приготував місце».

IMG_3061IMG_3066IMG_3084

Вийти на вулиці міста - це відвага свідчити про свою віру, і житомиряни показали – що є відважними і вірними Своєму Богові. Після урочистої Меси всі зібрані пройшли Євхаристійною процесією, зупиняючись біля чотирьох стоянь – вівтарів, які були приготовлені окремими парафіями.

IMG_3135IMG_3166IMG_3171IMG_3190IMG_3228IMG_3312

Біля кожного вівтаря було прочитано уривок зі Святого Писання та проголошено коротку проповідь, на закінчення котрої священики уділяли урочистого благословення Пресвятими Дарами на чотири сторони світу – наші домівки і місця праці.

IMG_3365IMG_3378IMG_3412

В цей неспокійний час, коли Україна страждає, кожен присутній особливо виразно і від усього серця співав слова суплікації «Від голоду, війни та вогню, вибав нас, Господи». Від війни... спаси нас, Господи.

Джерело - Київсько-Житомирська дієцезія

 

По темі:

Таїнство Миропомазання в Житомирі

Великий Четвер - день Священства

Священик і Церква-сопричастя - що спільного?


 
 
 

Авторизація

Підписатись на розсилку