Україна

Довбиш відсвяткував 100 років об'явлення Діви Марії у Фатімі

IMG 8858Моє Непорочне Серце затріумфує!

У санктуарії Матері Божої Фатімської в Довбиші відбулася урочиста Свята Меса з нагоди 100 річниці об’явлення Діви Марії дітям у Фатімі. Літургію очолив о. канонік Віктор Маковський, настоятель кафедрального Храму Св. Софії в м. Житомир.

На урочистість прибуло понад 3 500 паломників разом зі своїми священиками та сестрами монахинями з багатьох парафії різних дієцезії України.

IMG 8868Незважаючи на прохолодну погоду, атмосфера була теплою. На обличчях людей, які входили до храму можна було зауважити подив і захоплення, адже вони вперше побачили величний вівтар, який був виконаний майстрами з м. Новограда Волинського Антонієм та Романом Скаковськими і вітраж виконаний майстрами зі Львова під керівництвом п. Тараса Балуха.IMG 9033IMG 9045

IMG 9079Протягом останніх 100 років Мати Божа Фатімська відігравала особливу роль у служінні Церкви, і у справі порятунку світу, а останні 25 років також опікується Київсько-Житомирською дієцезією з цього місця, де тисячі паломників прибувають, щоб у стіп Матінки Божої Фатімської випрошувати благодаті для себе і для світу.

Велична хода вулицями містечка з фігурою Матері Божої Фатімської, яка вже відвідала більшість дієцезії України, а від 14 травня перебуває у Львівській Архідієцезії, стала для всіх присутніх маніфестацією віри і активною участю у ділі порятунку світу «зброєю християн» - молитвою на розарії.IMG 8992IMG 8954

IMG 8969IMG 9005Після повернення у храм всі разом відспівали Тебе, Бога, прославляємо (Te Deum), були посвячені фігури, які мають розпочати перегринацію у своїх парафіях. Настоятель та кустош санктуарія, о. Вальдемар Павелець SAC, запросив всіх присутніх на урочисту подію освячення храму, яка відбудеться у суботу, 17 червня цього року. 

Ну як годиться, всі гості змогли покуштувати смачного бігосу.

Богу нехай буде подяка за Матінку Божу і за таку чудову урочистість!

о. Валерій Дубина SAC

 

По темі:

Католики Одеси відсвяткували Ювілей 100-річчя Фатімських об`явлень паломництвом

Ювілей 100-річчя Фатімських об’явлень у Луцькій дієцезії

Парафія Христа Царя у Хмельницькому готувалася до 100-річчя фатімських об'явлень

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 
 
 

Авторизація

Підписатись на розсилку