Україна

Урочистість Воскресіння Господнього у Бердичівському Санктуарії

IMG 4871У Всеукраїнському Санктуарії Матері Божої Святого Скапулярія Урочистості Воскресіння Господнього розпочались у Великий Четверг, коли розпочалося Святе Пасхальне Тридення та відбулася Літургія Господньої Вечері. У Велику П’ятницю було відправлено Літургію Страждань Господа Ісуса Христа.

А у суботу усі бажаючі, починаючи з дев’ятої години ранку, могли освятити свої Великодні кошики, а о двадцятій годині на площі перед сходами до Всеукраїнського Санктуарію Матері Божої Святого Скапулярію у Бердичеві розпочалась Пасхальна Вілігія, яка згодом продовжилась у храмі. Очолив Літургію отець Юзеф Кухарчик, делегат Ордену Босих Кармелітів на Україні, йому співслужили настоятель Бердичівського Санктуарія отець Рафаїл Мишковський та інші брати босі кармеліти. Також брав участь у літургіях брат Маріуш Фаль, босий кармеліт, семінарист Вищої Духовної Семінарії Святого Йоана Павла ІІ у Кракові (Польща).

IMG 4932IMG 4884Бажаємо вам радості Воскресіння Господнього! Нехай ваші домівки переповнить світло Воскреслого Господа і розсіє всіляке ворогування та смуток. Хай запанує довіра до Бога, взаємна доброзичливість, згода із сусідами, щире взаємопорозуміння  з рідними та знайомими. Христос Воскрес!» - йдеться у привітанні Братів Босих Кармелітів.

А вранці, 27 квітня,  відбулась Резулекційна Урочиста Літургія з процесією навколо мурів Санктуарію. На чолі процесії несли хрест та фігуру Воскреслого Ісуса, а також співали великодні пісні.

IMG 4925IMG 4886Поряд з численними бердичівськими парафіянами та гостями Бердичева Воскресіння Господнє у храмі вже традиційно відзначали пастори ряду Протестантських Церков Бердичева.

Максим Железницький

 

По темі:

Перше паломництво Лицарів Колумба відбулося

ФК «Кармель» серед найкращих команд Чемпіонату Бердичівщини з футзалу

Ювілей у Бердичеві завершився подячною процесією вулицями міста


 
 
 

Авторизація

Підписатись на розсилку