Україна

Неділя Божого Милосердя у Ківерцях

123 квітня, у неділю Божого Милосердя, в дієцезіальному санктуаріумі Божого Милосердя (Луцька дієцезія) що в м. Ківерці святкували храмове свято.

Детальніше...

Великодня акція в с. Буртин

IMG_2933

В селі Буртин Полонського району ДБФ “Карітас – Спес” Київсько – Житомирської дієцезії провів великодню святкову акцію. Спочатку зустріч пройшла в центрі Карітасу з родинами багатодітними і малозабезпеченими.

Детальніше...

Археологи повідомляють про виявлення на території «Артеку» візантійської базиліки VI століття

768095 w 300На території міжнародного дитячого центру «Артек» археологи виявили базиліку VI століття. Про це повідомили в прес-службі «Артека», інформує Крим Реалії.

Детальніше...

Судді і служителі Церков дискутували про справедливе судочинство (ФОТО)

2017.04.20-1-round-table-justice-court-judge-church-UCCRO-Kyiv-Ukraine-irs.in.uaПід час Круглого столу «Справедливість в суспільстві. Які рішення суддів будуть справедливими?» відбулася публічна дискусія щодо поняття "справедливість" і його розуміння суддівським корпусом.

Детальніше...

У Слов’янську відкриють Центр психологічного відновлення «ПРОМИР» за підтримки Акції «Папа для України»

У понеділок, 24 квітня, у Слов’янську відбудеться відкриття Центру психологічного відновлення «ПРОМИР» – для дітей і дорослих, які пережили травму війни.

Детальніше...

Великдень найстарше і найважливіше християнське свято

DSC07302В парафії Христа Царя Всесвіту в м. Новограді – Волинському, як кожного року наша парафіяльна спільнота переживала Пасхальне Тридення: мука, гроб, воскресіння.

Детальніше...

Архієпископ Палья про «Amoris laetitia»: Контакт з Христовим Тілом – через спільноту

ANSA1157565 ArticoloНа початку квітня минулого року побачило світ післясинодальне Апостольське напоумлення Папи Франциска «Amoris laetitia» на тему душпастирства сімей.

Детальніше...

Спільна Великодня хода в Запоріжжі зібрала вірян різних конфесій

22716 квітня в Запоріжжі відбулась урочиста хода на честь святкування великого дня Воскресіння Христового. В ній взяли участь представники різних християнських конфесій - православні, греко-католики, римо-католики і протестанти.

Детальніше...

Урочистість Воскресіння Господнього у Бердичівському Санктуарії

IMG 4871У Всеукраїнському Санктуарії Матері Божої Святого Скапулярія Урочистості Воскресіння Господнього розпочались у Великий Четверг, коли розпочалося Святе Пасхальне Тридення та відбулася Літургія Господньої Вечері. У Велику П’ятницю було відправлено Літургію Страждань Господа Ісуса Христа.

Детальніше...

Київська Домашня Церква організувала реколекції для парафії

 0-02-05-5af56f3b503152354d26320550501064d0a33e0ee752d4470b5e99169e088f52 fullУчасники Домашньої Церкви у Києві при парафії Марії Матері Церкви, що на бульварі Перова, 1б, зініціювали і провели для прихожан великопісні реколекції на тему «Глибина подружньої присяги, що тривали три дні з 17 до 19 березня. Лектором виступив о. Юстин.

Детальніше...

 
 
 

Авторизація

Підписатись на розсилку