Україна

Ювілей о. Вітольда-Йосифа Коваліва

DSC05413Подячна Свята Меса за 25 років священицького служіння та 50 років життя о. Вітольда-Йосифа Коваліва була відслужена у суботу 27 травня о 12.00 год. у храмі Успіння Пресвятої Діви Марії м. Острог. 

Детальніше...

Молитовне нічне чування для молоді у Львові: Дотик Бога

je1Так звучала тема молитовного нічного чування для молоді у Львові. Зібралося чимало бажаючих зустрітися з живим і діяльним Господом. Молодь зі Львова, з Шепетівки, з Тернополя та Стрия прибула до монастиря Сестер Святого Йосипа, який знаходиться у Львові на вул. Коперника 20/22,  щоб свідомо пережити ніч на молитві, дозволити Богові, щоб Він об’являвся та діяв у їхньому житті та через них.

Детальніше...

Відбулися реколекції для дияконії молитви

dm brusyliw2 121 травня в Брусилові відбулись реколекції для Дияконії Молитви Київсько-Житомирської Дієцезії.

Детальніше...

Місце, де дихається по-новому

18671169 1473685976008701 539638972659574966 nПодія, про яку ми нещодавно читали в парафіяльних оголошеннях та чули по радіо, увійшла в історію.

Детальніше...

Єпископ Леон Дубравський відзначає 34-ту річницю рукоположення

dubrawskiСьогодні Його Пресвященство єпископ Кам`янець-Подільської дієцезії відзначає 34-ту річницю від дня рукоположення на священика. Від імені всіх вірних вітаємо Його Преосвященство з цим пам`ятним днем, дякуючи Богу за Таїнство священства. Нехай Пресвята Богородиця, Матір Христа і Церкви, й надалі підтримує єпископа Леона Дубравського у всіх його починаннях. Молімося про рясні плоди і здоров`я душі і тіла для Його Преосвященства.

Детальніше...

Єпископ Броніслав Бернацький відзначив 45-ту річницю рукоположення

bednackiВчора, 28 травня,  Його Пресвященство єпископ Одесько-Сімферопольської дієцезії Броніслав Бернацький відзначив 45-ту річницю від дня рукоположення на священика. Вітаємо Його Преосвященство з цим днем, дякуючи за Вашу невтомну працю і віддане служіння Церкві Христа. Молімося за посередництвом Пресвятої Матері Спасителя про потрібні Дари Духа Святого для Вас, та для Вашої пастви.

Детальніше...

Папа: Християнин – це лагідний і креативний місіонер

ANSA1205302 ArticoloМолитва й місіонерський порив були центральною темою проповіді, яку Папа Франциск виголосив під час Святої Меси, що була кульмінаційним моментом його одноденного візиту до північноіталійського міста Ґенуї в суботу, 27 травня 2017 року.

Детальніше...

На могилі ординарія Київсько-Житомирської дієцезії архієпископа Петра Мальчука у Ворзелі встановили пам'ятник

IMG 2540-WMВчора у Ворзелі завершилися офіційні урочистості до першої річниці смерті ординарія Київсько-Житомирської дієцезії архієпископа Петра Мальчука, який раптово помер 27 травня 2016 року в Білорусі під час Євхаристійного конгресу.

Детальніше...

Свята Меса у роковини смерті архієпископа Петра Мальчука

IMG 237126 травня 2017 року в київському конкафедральному соборі святого Олександра архієпископ Мечислав Мокшицький, латинський митрополит Львова, у співслужінні з єпископами Станіславом Широкорадюком і єпископом Віталієм Скомаровським та численним духовенством відправив Святу Месу, під час якої Церква молилася за упокій душі архієпископа Петра Мальчука.

Детальніше...

Єпископ Віталій Скомаровський відзначає 27-му річницю рукоположення

skomorowskyСьогодні Його Пресвященство єпископ Луцької дієцезії Віталій Скомаровський відзначає 27-ту річницю від дня рукоположення на священика. Дякуємо Богу за дар священства,  і молимося за єпископа Віталія Скомаровського до Духа Святого про потрібні Дари у нелегкому, але благословенному служінні, та подякою його Преосвященству за духовну підтримку та напучення для вірних.

Детальніше...

 
 
 

Авторизація

Підписатись на розсилку