Світ

Католицький Патріарх Вавилону висунув пропозиції по врегулюванню ситуації іракських християн

sakooОфіційний сайт Халдейського католицького Патріархату Вавилону оприлюднив звернення Патріарха кардинала Люїса Рафаеля Сако у якому, Його Блаженство виклав своє бачення першочергових завдань, які стоять перед іракськими християнами.

Патріарх закликав іракців, особливо християн, переглянути й оцінити ситуацію, що склалася після визволення Мосулу. Кардинал Сако наголосив, що християни Іраку мусять постійно усвідомлювати собі своє коріння: «Той факт, що ми є корінними людьми у цій країні, зі спадщиною її стародавньої цивілізації, що наша історія тягнеться до найстарішої християнської Церкви у світі, завжди повинен зберігатися у нашому розумі».

Його Блаженство Люїс Рафаель рекомендує уникати дражливих історичних тем, щоб не ускладнювати процес повернення на звільнені від ісламістів території. Він також закликав християн сформувати команду з 7-10 старійшин, які будуть здатні представляти християн та нестимуть, як команда відповідальність на національному та міжнародному рівні. Щоб це осягнути Патріарх закликав відмовитись від своїх партикулярних інтересів у дусі солідарності та співпраці.

Патріарх закликав створити медіа-бюро, щоб воно доносило голос християн до іракського суспільства та міжнародного загалу.

Патріарх Сако також зазначив, що Церква не може собою підмінити відповідальних політиків, але вона є покликаною говорити правду про суспільну ситуацію, особливо в часі коли йдеться про відбудову миру, справедливості та забезпечення гідного життя для всіх громадян назалежно від їхньої приналежності.

КМЦ нагадує: Як пише Громадське радіо - бої за визволення Мосула, що був головною твердинею угруповання «Ісламська держава» в Іраці, тривали з жовтня 2016 року.

Джерело: Католицький оглядач

 

По темі:

У Різдвяному посланні католицький Патріарх Вавилону подякував іракській армії та курдському уряду

Халдейський Патріарх закликав посилити відповідальність за розпалювання ненависті до представників інших релігій

 


 
 
 

Авторизація

Підписатись на розсилку