Світ

Кардинал Мюллер закликав католиків Канади обороняти життя

other866877 articolo 0Кардинал Герхард Мюллер закликав жителів Канади не переставати боронити життя навіть після програшу в боротьбі з евтаназією. Після рішення парламенту і Верховного Суду смерть за побажанням стала дійсним фактом.

Префект Конгрегації науки віри назвав цей факт великою трагедією. Евтаназія є злом не лише сама по собі, але її легалізація створює токсичну і згубну суспільну патологію, яка в непропорційний спосіб вдаряє по найслабших членах суспільства. Тому слід переконувати канадійців, щоб прагнули до анулювання цього помилкового рішення. У цій справі слід виграти – наголосив глава ватиканської дикастерії.

Він також зазначив, що в теперішній ситуації слід перш за все дбати про юридичні гарантії для лікарів, які не згідні брати участь у цій процедурі. Він наголосив, що католики мають багато що розповісти сучасним суспільствам і повинні це говорити публічно, незважаючи на те, чи звучить це популярно. Як інформує польська редакція Радіо Ватикан, кардинал Мюллер говорив на цю тему під час зустрічі з Католицьким інститутом біоетики в катедрі св. Михаїла в Торонто.

Джерело: Католицький оглядач з посиланням на Радіо Ватикану

 

 По темі:

Хода за Життя в Польщі: Важливо підтримати найслабших і найменш суспільно захищених осіб

Такі люди живуть серцем

Запрошуємо на Всеукраїнську Ходу на захист прав дітей і сім’ї


 
 
 

Авторизація

Підписатись на розсилку