Світ

"Фатіма. День, коли танцювало сонце". Арт-проект до 100-річчя Фатімських Об'явлень

FÁTIMA13-mu5oloris5v35ieeojme6t0502j01mxhp502yny3x4У суботу, 11 березня, відбулася презентація вистави "Фатіма - День, коли танцювало сонце", створеної на замовлення і за сприянням Санктуарію - організатора заходів до Святкування 100-річчя Фатімських Об'явлень. Прем'єра відбудеться 13 травня, о 21:00, з повторенням 15 травня, о 16:00, у Великій Залі пастирського центру Павла VI в Фатімі.

Цей арт-проект об'єднав артистів різних національностей в танці, відео, відео-відображенні, голограмі і 3D сценографії, має на меті зосередити увагу глядача на одкровенні Об'явлень у Фатімі, інтерпретуючи сенс і значення повідомлень. А також прагне відтворити картину визначної події двадцятого століття, проектуючи світло в сьогодення.

Реалізатором даного шоу став фатімський колектив, Vortice Dance Company, який цього року відзначає 15 років свого існування. Виступаючи в двадцяти п'яти країнах світу, отримали міжнародне визнання і нагороди ЮНЕСКО, в Гельсінкі Гран-прі - Хореографія; нагороди від Принца Такамадо, Японія; Майї Плісецької; Президента Фінляндської Республіки Тар'я Халонен; з визнанням художньої премії IBBF, в театрі опери Риги; від Мадам Ширак, в Театрі на Єлисейських полях та ін.

Після виступів у Фатімі - 13 і 15 травня - шоу буде на сцені в Португалії, в муніципальному театрі Браганса і Бразилії, проходячи в таких містах, як Сан-Паулу, Ріо-де-Жанейро, Порту-Алегрі, Курітіба, Ресифе, Різдво та ін.

Вхід 13-го і 15-го травня в пастирському Центрі Павла VI є вільним.

Джерело: alexander.kiev. з посиланням на molytva

 

По темі:

Кардинал Содано: Фатіма – це послання надії

Фатімське об'явлення: історичний нарис

Представлені символи візиту Понтифіка до Фатіми


 
 
 

Авторизація

Підписатись на розсилку