Світ

День Народження Місіонерів Облатів Марії Непорочної

KKRR1Сьогодні, 17 лютого 2017 р., відзначаємо 191-ту річницю затвердження нашого Згромадження Місіонерів Облатів Непорочної Марії папою Левом ХІІ. Для облатів це день радості і молитви про вірність своїй харизмі.

У 1825 році о. Євген де Мазенод - засновник, почав старатися про папське затвердження Згромадження і отримав його 17 лютого 1826 року. Згромадження нараховувало тоді заледве 20 облатів 8 новіціїв зосереджених в 4 чернечих домах. Завдяки цій згоді Згромадження могло розпочати діяльність в усьому світі.

17 лютого Місіонери Облати відправляють урочисту спільнотну подячну Месу за дар покликання і відновлюють свої чернечі обіти: чистоти, вбогості, послуху та витривалості в Згромадженні.

Місіонери Облати Непорочної Марії розпочали працювати в Україні восени 1989 року на запрошення настоятеля барської парафії о. кан. Броніслава Бернацького, теперішнього єпископа-ординарія Одесько-Сімферопольської дієцезії. Першими отцями, які приїхали з Польщі, були о. Кшиштоф Бородзєй ОМІ та о. Яцек Пиль ОМІ. В 1990 році вони переїхали до Жмеринки, де протягом року допомагали в душпастирській праці настоятелю о. Миколі Гуцалу. В цьому ж році вони розпочали доїжджати до парафії св. Йосипа у Гнівані, щоб в 1991 році прийняти її на постійну опіку. В 1991 р. отці заснували там перший дім Облатів в Україні.

На сьогоднішній день Делегатура Місіонерів Облатів в Україні та Росії нараховує 11 чернечих домів, де служить понад 30 облатів.

Джерело - Делегатура Місіонерів Облатів Непорочної Марії в Україні

 

По темі:

Облаткова зустріч Згромадження Місіонерів Облатів Марії Непорочної в Тиврові

Історія Згромадження Місіонерів Облатів Марії Непорочної (ОМІ) в Україні

Обрано Генерального настоятеля Згромадження Місіонерів Облатів Марії Непорочної


 
 
 

Авторизація

Підписатись на розсилку