Світ

Католицьким лікарням сьогодні, як ніколи, важливо зберегти свою ідентичність, - кардинал Берк

burke-800x500Сьогодні, як ніколи раніше, існує потреба в католицьких установах охорони здоров’я, – зазначив кардинал Берк, виступаючи минулого тижня в Огайо на конференції про католицькі лікарні.

«Наша країна потерпає від нападів на гідність людського життя», – говорив кардинал. Він вказав на все більш зростаюче прийняття абортів, евтаназії, а також «все більш поширене сприйняття людського тіла як інструменту, що використовується для досягнення максимуму особистого задоволення та зручності». Щоб протидіяти цим впливам, за його словами, важливо, щоб католицькі установи зберігали свою релігійну ідентичність та етичні принципи, повідомляє Catholic Culture.

Серед небезпек, які стоять перед католицькими установами, на думку кардинала, є залежність від «фінансової підтримки і допомоги, яка надається за певних умов, що порушують чи навіть зраджують християнську ідентичність католицького медичного закладу».

КМЦ нагадує, що учасники Маршу за життя, що зібрались у Вашингтоні напередодні цієї щорічної події, вручили нагороду кардиналу Реймонду Берку за його працю «на захист віри, життя і сім’ї».

Джерело - Католицький олядач

 

По темі:

Віце-президент США на Марші за життя: ми не здамось, поки не відбудуємо культуру життя в Америці для нас і наших потомків

Кардинал закликав "штормити небеса" молитвою вервиці

Папа повернув кардинала Берка до складу Римської Курії


 
 
 

Авторизація

Підписатись на розсилку