Світ

Пасхальні події згідно зі святим Матеєм – тема цьогорічних реколекцій Папи

foto evidenza 10695«Страсті, смерть та воскресіння Ісуса Христа в Євангелії від святого Матея», – такою буде тема щорічних реколекцій Папи Франциска та Римської Курії, що відбудуться від 5 до 10 березня 2017 р. у реколекційному центрі Отців Паулінів «Дім Божественного Учителя» в містечку Аріччя, що неподалік міста Риму.

Цього року для Папи та його найближчих співпрацівників проповідуватиме францисканець о. Джуліо Мікеліні, що народився 53 роки тому в північноіталійському місті Мілані, у 1992 року склав урочисту професію вічних обітів в Ордені Братів Менших, а з 1994 року є священиком. Тепер о. Джуліо є викладачем Богословського Інституту в Ассізі, що агрегований до Папського Латеранського Університету, та головним редактором журналу «Convivium Assisiense».

Програмою передбачено, що реколекції розпочнуться у неділю ввечері Євхаристійною адорацією та молитвою Вечірні. Наступними днями ранкова Свята Меса розпочинатиметься о 7:30, після якої буде ранішня реколекційна наука та медитація. Післяобідня наука та медитація розпочинатиметься о 16:00, після чого слідуватимуть Євхаристійна адорація та Вечірня. В останній день реколекцій, 10 березня, відбудеться лише одна реколекційна наука та медитація.

Продовж днів духовної тиші та призадуми, Єпископ Риму та працівники Римської Курії матимуть нагоду застановитись над такими темами: визнання апостола Петра та прямування Ісуса до Єрусалиму (Мт. 16, 13-21); останні слова Спасителя та початок Страстей (Мт. 26, 1-19); хліб і тіло та вино і кров (Мт. 26, 37-46); молитва Ісуса в Гетсеманському саді та Його арешт (Мт. 26, 36-46); Юда та поле крові (Мт. 27, 1-10); римський процес засуду, жінка Пилата і сни Божі (Мт. 27, 11-26); смерть Месії (Мт. 27, 45-46); поховання Христа та субота Ісуса (Мт. 27, 56-66); порожній гріб та воскресіння (Мт. 28, 1-20).

Протягом реколекцій не відбуватимуться приватні та загальні аудієнції із Понтифіком.

КМЦ нагадує: Дієцезіальний сайт Перуджа пише, що кардинал Бассетті відзначив, що о.Мікеліні має важливу роль в Церкві, "тому що він є викладачем Святого Писання, він є форматором всередині свого Ордену та одним з відомих інтелектуалів умбрійської провінції. Папа зробив чудовий вибір, тому що о.Джуліо вирізняється притаманною францисканцям простотою, але це водночас дуже мудра людина. Таким чином Папа також віддав честь всій провінції Умбрія, через о.Мікеліні». 

Джерело: Радіо Ватикану та perugia.it

 

По темі:

Кожен із нас є відповідальним за збереження миру у світі

Папа: Кожне життя є цінним, кожна особа є даром

 

Про реформу Римської Курії. Із промови Святійшого Отця Франциска під час різдвяних привітань Римської Курії (2016 р.)

 


 
 
 

Авторизація

Підписатись на розсилку