Світ

Єпископи Венесуели: уряд втрачає авторитет

210417 73425 87577 2«Громадянський і мирний протест - це не злочин; це право!» - говориться у заяві католицьких єпископів Венесуели, яка була видана в зв'язку з антиурядовими протестами, які поширилися по всій країні.

Детальніше...

Трамп з великим нетерпінням чекає зустрічі з Папою Франциском

151208134749 donald trump 640x360 getty nocreditПрезидент США Дональд Трамп сказав на спільній прес-конференції з прем'єр-міністром Італії Паоло Джентілоні в Вашингтоні, що з великим нетерпінням чекає зустрічі з Папою Римським Франциском.

Детальніше...

Кардинал Сара: Церкві загрожує розкол

rv957 articolo 0Сьогодні існує величезний ризик фрагментації Церкви, поділів в Містичному Тілі Христа через надмірне акцентування на  національній ідентичності Церков, а отже і на  їхній здатності самим визначатися в питаннях віри та моралі – вважає кардинал Роберт Сара, префект конгрегації Божого Культу та Дисципліни Таїнств.

Детальніше...

Плакати в Римі проголошують Папу Франциска «героєм толерантності»

20130523 papa2Плакати, на яких розміщена подяка Папі Францискові за його заклики до терпимості, з'явилися на стінах довкола Рима минулого тижня.

Детальніше...

74% поляків виступили проти прийому африканських і близькосхідних біженців

517118 Hjut IMG 4864 68Польський єпископ Кшиштоф Задарко, керівник відділу пастирського піклування про мігрантів в лоні Польської єпископської конференції, висловив глибокий жаль у зв'язку з результатами недавнього опитування населення.

Детальніше...

Послання Папи Франциска і Папи Бенедикта учасникам симпозіуму в Польщі

ANSA1048173 ArticoloУ Варшаві відбувся симпозіум «Концепція держави у перспективі вчення кардинала Йозефа Рацінґера – Бенедикта XVI».

Детальніше...

Патріарх Варфоломій прибуде в Єгипет одночасно з Папою Франциском

002q23wz 219Константинопольський Патріарх Варфоломій відвідає Єгипет 28-29 квітня – у ті ж дні там буде знаходитися Папа Римський Франциск.

Детальніше...

Кардинал Мюллер: Церква – найкращий захисник людської гідності

kard.-Gerhard-MüllerПро відносини Церкви і держави говорив 19 квітня у Варшаві кардинал Ґерхард Мюллер у рамках конференції з нагоди 90-річчя Папи Бенедикта XVI. «Культурна спадщина християнства – це найкращий захист від нових тоталітарних ідеологій, які загрожують людській гідності й руйнують конституційну демократію та плюралістичне суспільство», – сказав префект Конгрегації віровчення. Він підкреслив, що Церква захищає людську гідність.

Детальніше...

Британський епископ вітає глобальне зменшення кількості смертних кар

no-death-penalty-button«Кількість смертних вироків у всьому світі зменшилася з 1634 у 2015 році до 1032 в 2016 році», - розповів єпископ Деклан Ленг, голова департаменту з міжнародних стосунків Конференції єпископів Англії і Уельсу.

Детальніше...

Філіппінський архієпископ до вірних: неможливо бути католиком і підтримувати вбивство

20170418t0913-9250-cns-philippines-villegas-easter-rebuke-690x450Глава Конференції католицьких єпископів Філіппін у своєму Великодньому зверненні висловив критику тим католикам, які відкидають моральне вчення Церкви.

Детальніше...

 
 
 

Авторизація

Підписатись на розсилку