Світ

Група мусульман в Єгипті намагалась атакувати будинки християн

630144932В п’ятницю, 24 березня 2017 р., група налаштованих ворожо мусульман намагалась атакувати будинки християн в місті Луксор на півдні Єгипту.

Детальніше...

Мексиканський єпископ: вірні мають обов’язок виступати проти абортів і захищати життя

reuters2048063 articoloКатолицькі вірні мають «важливий, людський і суспільний обов’язок» захищати людське життя,– зазначив речник єпископату Мексики у посланні з нагоди національного Дня Життя.

Детальніше...

В Іспанії беатифікували 115 мучеників

index 129115 мучеників громадянської війни в Іспанії, включаючи 90 священиків, були беатифіковані 25 березня 2017 р. в Альмеріа.

Детальніше...

Експерти попереджають про можливість руйнування Гробу Господнього

430У той час як християни Єрусалиму святкували відкриття Кувуклії — ротонди, яка була зведена на місці, де, згідно з переказами, після зняття з хреста був похований Ісус Христос, експерти попереджають, що усе приміщення терміново потребує структурних допрацювань, щоб запобігти «катастрофічному» обвалу.

Детальніше...

"Фатіма. День, коли танцювало сонце". Арт-проект до 100-річчя Фатімських Об'явлень

FÁTIMA13-mu5oloris5v35ieeojme6t0502j01mxhp502yny3x4У суботу, 11 березня, відбулася презентація вистави "Фатіма - День, коли танцювало сонце", створеної на замовлення і за сприянням Санктуарію - організатора заходів до Святкування 100-річчя Фатімських Об'явлень. Прем'єра відбудеться 13 травня, о 21:00, з повторенням 15 травня, о 16:00, у Великій Залі пастирського центру Павла VI в Фатімі.

Детальніше...

Заява Митрополита Тадеуша Кондрусевича - голови Конференції Католицьких Єпископів в Білорусі, щодо подій 25-26 березня

bfef6034dab7e57f223e48f4dcf3e90d xlУ зв'язку з арештами протестувальників у Мінську 25 - 26 березня Митрополит Тадеуш Кондрусевич виступив зі спеціальною заявою.

Детальніше...

Папа Франциск до священиків та богопосвячених осіб Мілану: радість Церкви полягає в євангелізації

REUTERS2051044 ArticoloУ щирій, радісній та безпосередній атмосфері відбулась зустріч Папи Франциска з священиками, дияконами, семінаристами, ченцями, черницями та іншими богопосвяченими особами міланської архідієцезії, що відбулась вранці 25 березня 2017 року. Святіший Отець заторкнув тему соціальних викликів, які стоять перед Церквою, дияконату, як служіння, та місії на периферіях.

Детальніше...

Квартал на периферії Мілану – перший етап душпастирського візиту Папи Франциска

AP3913595 ArticoloДушпастирський візит Папи Франциска до Мілану розпочався зустріччю з мешканцями кварталу на периферії міста, відомому як «білі будинки».

Детальніше...

Папа Франциск прийняв Президента Камеруну

1920159 ArticoloУ четвер, 23 березня 2017 р., Папа Франциск прийняв у Ватикані Президента Камеруну Поля Бійу, який пізніше зустрівся з кардиналом П’єтро Пароліном, Державним Секретарем Святого Престолу, якого супроводжував Секретар, відповідальний за стосунки з державами архієпископ Поль Річард Ґаллаґер.

Детальніше...

Канонізація блаженних Франциска й Гіацинти - відбудеться

PapaApruebaMilagroPastorcitosFatimaКанонізація блаженних Франциска й Гіацинти Марто – маленьких пастушків, яким у 1917 році у Фатімі з’явилася Пресвята Богородиця – скоріше за все відбудеться. За схваленням Папи Франциска, Конгрегація Канонізації святих оголосила Декрет про визнання чуда через їх заступництво.

Додаткова інформація буде надана пізніше.

Джерело: gosc.pl

 

 

По темі:

12 маловідомих фактів про об’явлення у Фатімі

Фатімське об'явлення: історичний нарис

Сестра Марія Марта Рик: Навернення означає любов

 
 
 

Авторизація

Підписатись на розсилку