Папа римський

Папа Франциск здійснить 15-й візит на парафію своєї дієцезії

RV25703 ArticoloУ неділю, 21 травня 2017 р., Папа Франциск відвідає вже 15-ту з черги парафію своєї дієцезії.

Того дня ввечері він завітає до південного передмістя Риму Казаль-Берноккі на парафію святого П’єра Даміані. Як завжди під час таких відвідин, Єпископ Риму зустрінеться з підлітками і молоддю, з хворими й родинами, з парафіяльними співробітниками, що допомагають в душпастирстві, висповідає кількох парафіян та очолить Святу Месу.

Святий Отець Франциск стане третім Папою, який зустрінеться з цією громадою. Першим був блаженний Павло VI, який 27 лютого 1972 року побував там з нагоди 900-річчя від дня народження для неба святого П’єра Даміані. Святий Йоан Павло ІІ, у свою чергу, візитував цю парафію 13 березня 1988 року.

Як знаємо, кожен кардинал, як найближчий співробітник Єпископа Риму, є титулярним настоятелем однієї з парафій дієцезії. Титул саме цієї парафії має кардинал Аґостіно Валліні, Вікарій Папи для Римської дієцезії, що разом з єпископом-помічником, відповідальним за душпастирство в цій околиці, парохом та іншими священиками зустрічатиме Святішого Отця.

«Громада прийняла з невимовною радістю повідомлення про цей візит», – зазначає о. Лучіо, який її очолює від 2005 року. Він розповідає, що цей спальний район столиці зазнає проблем з огляду на нестачу основних послуг та місць для проведення дозвілля. Більшість людей вранці виїжджає на роботу, повертаючись ввечері. «Не всі беруть участь в богослуженнях, але завжди готові зробити свій внесок у випадку потреби», – підкреслює душпастир.

Серед тих, з ким зустрінеться Папа Франциск, будуть волонтери парафіяльного осередку «Карітас», який надає допомогу 50 сім’ям. В основному це молоді італійські родини, в яких глава сім’ї несподівано втратив роботу. Працює також доброчинна кухня.

На парафії відбувається активне молодіжне й дитяче душпастирство. Місцевий ораторій збирає коло півсотні дітей, а влітку тут проводяться відпочинкові табори. В громаді також є члени Неокатехуменальної дороги.

Джерело - Радіо Ватикану

 

По темі:

Папа: справжня доктрина об’єднує, ідеологія – розділяє

Папа зустрівся з мексиканським священиком, котрий бореться з наркоторгівлею

Папа: Ісусова любов не має меж, не варто шукати світські форми «любові»

 
 
 

Авторизація

Підписатись на розсилку