Папа римський

Папа направив послання президентові Бразилії

AFP6467344 ArticoloЗа повідомленням Ватиканського Залу Печаті, кілька днів тому Святий Отець послав особистий лист Президентові Бразилії Мішелю Темеру.

Текст послання не було опубліковано у зв'язку з його приватним характером. Мова йде про відповідь Папи Франциска на лист, в якому глава держави запрошує Святого Отця відвідати Бразилію в 2017 році з нагоди 300-ї річниці набуття чудотворного образу Пресвятої Богородиці Апаресіди. У своєму листі Папа Франциск відповідає, що, на жаль, він не зможе приїхати, так як йому не дозволяють цього зробити інші зобов'язання.

Крім того, посилаючись на слова Президента Темера, що пролунали в запрошенні, про його зусилля щодо вирішення соціальних проблем в країні, Папа Франциск закликав главу держави трудитися на користь найбідніших.

Довідка КМЦ: Мішел Мігел Еліас Темер Луліа (народився 23 вересня 1940 року) - бразильський політичний і громадський діяч, адвокат, доктор юридичних наук. Став виконуючим обов'язки президента, а згодом президентом у 2016 році в результаті процедури імпічменту свого попередника Ділми Русеф. Являється парафіянином Маронітської Католицької Церкви.

Джерело - Радіо Ватикану

 

По темі:

Послання Папи Франциска на ХХХІІ Світовий день молоді 2017 року (Повний текст)

В Бразилії розпочався Національний Євхаристійний Конгрес

Папа Франциск отримав "феноменальний" подарунок


 
 
 

Авторизація

Підписатись на розсилку