Папа римський

Папа Франциск стане першим понтифіком, який відвідає англіканську парафію

CleroAnglicano FlickrSamLeiteCC BY NC 20 150116Найближчими днями Папа Франциско стане першим понтифіком, який відвідає англіканську парафію – храм Усіх Святих, розташований у центрі Рима.

 

Хоча й не було офіційних повідомлень Прес-служби Святого Престолу про цю подію, настоятель Джонатан Бордман підтвердив, що Понтифік відвідає парафію в неділю 26 лютого під час святкування 200-річчя храму Всіх Святих.
«Зустріч відбудеться після обіду. Папа прийде о 16 годині. Він візьме участь у благословенні й освяченні вівтаря, біля якого ми святкуватимемо 200-річний ювілей. На спомин про хрещення будуть дані обітниці, які Папа провадитиме разом із англіканськими єпископами», – зазначив отець Бордман.
Наприкінці свята Франциск засвідчить символічне братерство між англіканською парафією та католицьким храмом Усіх Святих, розташованим у районі Аппія Нуова, – єдиним католицьким храмом у Римі, присвяченим Усім Святим.
«Дві громади (католицька й англіканська) вже багато років існують в атмосфері дружби та співпраці, яка виражається, наприклад, у служінні бідним», – розповів настоятель.
Святий Йоан Павло II відвідав англіканський собор Кентербері в Лондоні в травні 1982 року, Бенедикт XVI був у Вестмінстерському Абатстві у вересні 2010 року, але Франциск стане першим папою, який відвідає парафію цієї конфесії.

КМЦ нагадує, що пасторал святого Папи Римського Григорія І Великого прибув для вшанування вірними в Кентерберійський собор – головну святиню Англіканської Церкви.

Джерело – Aciprensa

 

По темі:

Мощі борців з англіканством мандруватимуть США

Серце св. падре Піо вперше залишило Італію

Чому зірка "Зоряних воєн" перейшла у католицизм?


 
 
 

Авторизація

Підписатись на розсилку