Папа римський

Папа: Захистити мігрантів – це моральний обов’язок

MIGRACIA«Прийняти, захистити, підтримати, інтегрувати» – це чотири дієслова, якими слід сформувати нашу «спільну відповідь» на виклики, пов’язані з міграцією, яка не є чимось новим в історії людства, адже нею позначена кожна епоха, «сприяючи зустрічі між народами і народженню нових цивілізацій». Думками про це Папа Франциск поділився з учасниками VI Міжнародного Форуму «Міграції та мир», який від 21 до 22 лютого відбувається у Римі на тему: «Інтеграція та розвиток: від реакції до дії».

Детальніше...

Просімо благодаті «святого сорому» за амбітність та кар’єризм

1906628 ArticoloНехай же Господь дасть нам благодать «святого сорому» за те, що навіть у Церкві піддаємося спокусі кар’єризму.

Детальніше...

Папа Франциск: Діти-солдати – це величезна трагедія!

AFP4293007 ArticoloПісля Богородичної молитви «Ангел Господній» 19 лютого 2017 року Папа Франциск закликав до миру в Конго, Пакистані та Іраку.

Детальніше...

Папа Франциск про «найреволюційнішу» засаду християнства

AFP6293887 Articolo«Помста ніколи не провадить до розв’язання конфліктів», – наголосив Папа Франциск, представляючи, на його думку, одну з «найреволюційніших» засад християнства,  вірним, які у неділю, 19 лютого 2017 р., зібрались на площі Святого Петра у Ватикані, щоб опівдні проказати разом із Святішим Отцем молитву «Ангел Господній».

Детальніше...

Папа: Прощення – шлях до святості

REUTERS1985304 ArticoloУвечері 19 лютого 2017 р. Папа Франциск відвідав вже 13-ту парафію своєї дієцезії.

Детальніше...

Програма візиту Папи Франциска до Ґенуї

RV23375 Articolo«Нехай же відвідини Папи зможуть утвердити нас у вірі та в місіонерському запалі», – написав кардинал Анджело Баньяско, Архієпископ Ґенуї, в супровідному посланні з нагоди оприлюднення програми візиту Папи Франциска до цього північноіталійського міста, що відбудеться 27 травня 2017 року.

Детальніше...

Папа Франциск зустрівся з учасниками Капітули Згромадження Отців Маріанів

1905388 ArticoloСміливо вирушати до місіонерських теренів та завжди перебувати в близькості з простим людом закликав Папа Франциск спільноту Згромадження Отців Маріанів Непророчного Зачаття Пречистої Діви Марії, приймаючи у суботу, 18 лютого 2017 р., учасників Генеральної Капітули цієї чернечої родини, члени якої посвячують своє життя християнському вихованню молоді, місіям та апостолятові друкованого слова.

Детальніше...

Папа Франциск відвідав один з римських державних університетів

ANSA1150867 Articolo«Навчання та академічне формування нових поколінь – це першочергова вимога життя і розвитку суспільства», – зазначив Папа Франциск, відвідуючи у п’ятницю, 17 лютого 2017 р., римський державний університет «Roma Tre».

Детальніше...

У неділю відбудеться ХІІІ Візит Папи Франциска на парафію Римської дієцезії

RV21135 ArticoloУ неділю, 19 лютого 2017 р., Святий Отець відвідає вже 13-ту з черги парафію Римської дієцезії.

Детальніше...

Папа Франциск стане першим понтифіком, який відвідає англіканську парафію

CleroAnglicano FlickrSamLeiteCC BY NC 20 150116Найближчими днями Папа Франциско стане першим понтифіком, який відвідає англіканську парафію – храм Усіх Святих, розташований у центрі Рима.

Детальніше...

 
 
 

Авторизація

Підписатись на розсилку