Папа римський

Неділя з Папою: молитва за жертви терактів і за добру комунікацію

AP3989397 Articolo«Прагну ще раз висловити свою близькість дорогому братові Папі Тавадрасу ІІ та всьому єгипетському народові, що два дні тому зазнав чергового акту жорстокого насильства.

Детальніше...

Нове повідомлення Папи Франциска у Твіттері за 28 травня

Twitter-Papy 4Нове повідомлення Папи Франциска у Твіттері за 28 травня.

Детальніше...

Папа до молоді: не будьте в житті туристами

1949739 ArticoloМісія змінює погляд кожної й кожного з нас, бо вона залучає нас до страждання й болю ближніх і, таким чином, допомагає побачити Божий образ.

Детальніше...

Розбити зачароване коло тривоги та сіяти надію. Папа з нагоди Всесвітнього Дня суспільних комунікацій

EPA2448927 Articolo«Думаю, що необхідно розбити зачароване коло тривоги й зупинити спіраль страху, що є плодом звички зосереджувати увагу на поганих новинах».

Детальніше...

Папа до душпастирів: Намагаймося наслідувати стиль Ісуса

1949675 ArticoloДругим етапом одноденного візиту Папи до Ґенуї у суботу, 27 травня 2017 р., стала зустріч з місцевою церковною громадою, що відбулася в катедральному соборі святого Лаврентія, де зібралися єпископи регіону Ліґурії, духовенство, чернецтво, семінаристи й миряни, які співпрацюють в душпастирстві.

Детальніше...

Папа: Праця – запорука зростання в гідності

REUTERS2175348 Articolo«Коли економіка втрачає контакт з обличчями конкретних людей, вона сама стає економікою без лиця, безжальною економікою», – сказав Папа Франциск, зустрічаючись у суботу, 27 травня 2017 р., з представниками світу праці на території металургійного комбінату «Ilva» в Ґенуї.

Детальніше...

Співчуття Папи Франциска з приводу теракту в Єгипті

AP3997769 ArticoloСпівчуття Папи Франциска з приводу теракту в Єгипті.

Детальніше...

Папа призначив нового Вікарія для своєї дієцезії

OSSROM86939 ArticoloУ п’ятницю, 26 травня 2017 р., у Ватикані повідомлено про те, що Папа Франциск прийняв зречення свого Генерального Вікарія для Римської Дієцезії та архіпресвітера Папської базиліки святого Йоана на Латерані кардинала Аґостіло Валліні, подане у зв’язку з досягненням граничного віку, призначивши його наступником на цих служіннях єпископа Анджело Де Донатіс, дотеперішнього Єпископа-помічника Римської дієцезії, підносячи його до архієпископської гідності.

Детальніше...

Папа: Погляд християнина звернений у небо, але ноги твердо стоять на землі

1949233 ArticoloМісцем християнина є світ, в якому він повинен звіщати Ісуса, але його погляд звернений до неба, шукаючи єдності з Господом.

Детальніше...

Принесу вам Ісусову ласку. Папа зателефонував до малих пацієнтів

1945567 ArticoloУ суботу, 27 травня 2017 р., Папа Франциск здійснить візит до міста Ґенуї на північному заході Італії, в рамках якого передбачена зустріч з хворими дітьми та їхніми родичами в педіатричній лікарні «Giannina Gaslini».

Детальніше...

 
 
 

Авторизація

Підписатись на розсилку