Папа римський

Блаженний Луї-Антуан Ормєр - вроджений вихователь

RV17448 Articolo«Дорогі брати й сестри, вчора в Ов’єдо в Іспанії проголошено блаженним священика Луї-Антуана-Роз Ормєра. Він жив у дев’ятнадцятому сторіччі та віддав свої численні людські й духовні обдарування на служіння вихованню, для чого заснував Згромадження Сестер Ангела Охоронця. Нехай же його приклад і заступництво допоможуть особливо тим, які трудяться у школах та у сфері виховання»

Детальніше...

Милосердя – форма конкретного свідчення віри у воскресіння

REUTERS2102421 ArticoloУ світлі Пасхи милосердя стає знанням. Думками про це Папа Франциск поділився перед проказування молитви «Царице Неба» у неділю, 23 квітня 2017 року, роздумуючи про значення неділі після Пасхи та про Боже милосердя.

Детальніше...

Твіт Папи Франциска на 23 квітня

Twitter-Papy 4Нове повідомлення Папи Франциска у Твіттері за 22 квітня.

Детальніше...

Сьогодні – іменини Папи Францика – Хорхе Маріо Берґольйо

RV5910 ArticoloСьогодні, 23 квітня, припадають іменини Святого Отця Франциска, адже ім’я «Франциск» кардинал Хорхе Маріо Берґольйо прийняв уже після вибору на Наступника святого апостола Петра. Іспанською мовою ім’я Юрій звучить як Хорхе.

Детальніше...

Церква потребує святих у звичайному житті і тих, які готові свідчити аж до кінця

RV24983 ArticoloПодібно до того, як в різні непрості періоди історії можемо почути, що батьківщина, потребує героїв, так само і Церква сьогодні потребує мучеників, що в первісному значенні означає «свідків», тобто, «щоденних святих».

Детальніше...

Візит Папи до храму св. Вартоломея – меморіалу новомучеників

RV24972 Articolo«Вислухай, Отче, наші молитви. Задля крові, пролитої Твоїми синами й доньками, дай людству, пораненому злом, віднайти радість і світло добра, яке Син Твій дарував нам ціною Свого життя»

Детальніше...

Твіт Папи Франциска на 22 квітня

Twitter-Papy 4Нове повідомлення Папи Франциска у Твіттері за 22 квітня.

Детальніше...

Прийшов час зупинити «повелителів війни»

ANSA1179982 Articolo«Я думаю, що сьогодні гріх проявляється з усією своєю руйнівною силою у війнах, в різних формах насильства та жорстокості, у відкиненні найслабших.

Детальніше...

Папа Франциск прийняв правителів Ліхтенштейну

ANSA1183260 ArticoloУ суботу, 22 квітня 2017 р., Папа Франциск прийняв на аудієнції у Ватикані Їх Високість Ганса-Адама ІІ, правлячого Князя Ліхтенштейну, та наслідного принца Князівства Ліхтенштейн Алоїза, які опісля зустрілися з кардиналом П’єтро Пароліном, Державним Секретарем Святого Престолу, якого супроводжував заступник секретаря, відповідального за стосунки з державами, монсеньйор Антуан Камільєрі.

Детальніше...

Папа Франциск вшанує Новомучеників

18011015 1868793496698561 3084830662262036983 nПапа Франциск відвідає в Римі бизиліку св. Варфоломія на острові для того, вшанувати нових мучеників, в той час як у нас перед очима все ще образи християн убитих в Єгипті.

Детальніше...

 
 
 

Авторизація

Підписатись на розсилку