Офіційні документи

Звернення Митрополита Львівського архієпископа Мечислава Мокшицького до учасників зустрічі Комісії душпастирства Молоді при Конференції Єпископів РКЦ України

max-20170216211939525Радію, що щорічна зустріч відповідальних за душпастирство молоді нашої митрополії відбувається у Львові. Робимо це памятаючи про Світові Дні Молоді, які ми могли переживати разом з папою Франциском і рештою молодих людей з усього світу у Кракові. Той великий досвід віри та єдності Церкви дозволив поглянути на переживання віри в духові радісного відкривання того, що ми є католики, в чому нас запевнила сама молодь, багато разів підкреслюючи саме той вимір Світових Днів Молоді.

Детальніше...

Апостольське благословення Патріарха Антіохійського та всього Сходу для членів Ліванської Маронітської Родини в Україні з нагоди святкування Дня святого Марона

574px-Coat of Arms of the Maronite Patriarchate.svgБкерке, 12 січня 2017 р.

З радістю повідомляємо, що отримали вашого листа зі звісткою про свято, яке ви влаштовуєте в день спомину святого Марона, Покровителя нашої Церкви.

Детальніше...

Лист співчуття Єпископату з приводу смерті батька єпископа Леона Малого

 

konferencia episkopovСьогодні, 03 лютого 2017 р., відійшов у вічність святої пам’яті Ян Малий, батько нашого співбрата в єпископстві Леона Малого.

Детальніше...

Звернення Єпископату з приводу загострення ситуації в зоні АТО

konferent iep ua

Воєнний конфлікт на сході України останніми днями, на жаль, знову загострився, внаслідок чого четверо українських військових загинуло, а ще інші були поранені.

Детальніше...

Лист співчуття Апостольського Нунція з приводу смерті єпископа Станіслава Падевського OFMCap

Nuncio Gugerotti HerbАпостольська Нунціатура в Україні
Київ, 30 січня 2017 р.
№ 519/17/5.2.2

Ваша Ексцеленціє,
Я отримав звістку про благочестивий відхід Й. Е. єпископа Станіслава Падевського OFMCap, першого єпископа Харківсько-Запорізької дієцезії.

Детальніше...

Звернення римсько-католицьких єпископів із нагоди Дня соборності України

epyskopatЗ нагоди дня, приуроченого до врочистого об'єднання України в єдину державу, ми, римсько-католицькі єпископи в Україні, щиро вітаємо всіх співвітчизників, яка б не була їхня конфесійна чи релігійна приналежність.

Детальніше...

«Примирення – любов Христова спонукає нас». Спільне послання Президентів РЄКЄ і КЄЦ на Тиждень молитов про християнську єдність 2017 року

cec-cceeДорогі брати і сестри у Христі!
 
Любов Христова спонукає нас (пор. 2 Кор 5, 14)! У короткому вірші з послання святого апостола Павла до Коринтян, який став натхненням цьогорічного Тижня молитов про християнську єдність, міститься велика істина.

Детальніше...

Літургійні та душпастирські матеріали на першу суботу січня

ArticleImages 54592 gh-aПропонуємо Вашій увазі літургійно-душпастирські матеріали Конференції Єпископів РКЦ України на першу суботу січня 2017 року.

Детальніше...

 
 
 

Авторизація

Підписатись на розсилку