Ватикан

Монсеньйор Віґано: кіно – це засіб пробудити надію в людських серцях

RV25725 ArticoloКанський кінофестиваль, який щойно закінчився у Франції, відзначаючи своє 70-річчя, – це не тільки «червона доріжка» для зірок, оплески й критики, звернені до найвідоміших режисерів та акторів, дискусії та бізнес, не лише увага мас-медіа до світу кіномистецтва та швидкоплинності, продюсерів, які саме там накреслюють свою нові проекти.

Детальніше...

Ватиканський дипломат про захист цивільного населення під час війни

RV15056 ArticoloПостійний Спостерігач Святого Престолу при ООН архієпископ Бернадіто Ауза виступив з промовою під час відкритих дебатів Ради Безпеки ООН, присвячених темі: «Захист цивільного населення та охорона здоров’я у збройних конфліктах », що відбулися у Нью-Йорку 26 травня 2017 року.

Детальніше...

Кардинал Ґвалтьєро Бассетті – новий Голова Єпископської Конференції Італії

ANSA1202839 ArticoloЗавершилась 70-а Загальна Асамблея Єпископської Конференції Італії, яка тривала у Ватикані від 22 до 25 травня 2017 року.

Детальніше...

Папа: Не перестаю молитися за мир для дорогої української землі (оновлено, додано фото)

RV25786 Articolo«Українські паломники, – Христос Воскрес! – які брали участь у міжнародному військовому паломництві до Лурду. Не перестаю випрошувати в Господа миру для дорогої української землі.», – ці слова сказав Папа Франциск наприкінці загальної аудієнції, що відбулася 24 травня 2017 р. на площі Святого Петра у Ватикані.

Детальніше...

Папа Франциск прийняв у Ватикані Президента Ірландії

EPA2462763 ArticoloУ понеділок, 22 травня 2017 р., Папа Франциск прийняв на аудієнції в Апостольському палаці у Ватикані Президента Ірландії Майкла Гіґґінса, який опісля зустрівся з кардиналом П’єтро Пароліном, Державним Секретарем Святого Престолу, та архієпископом Полем Річардом Ґаллаґером, Секретарем, відповідальним за стосунки з державами.

Детальніше...

Папа: Слід поставити людську особу в центрі економічної діяльності

1946785 ArticoloПроблему безробіття слід долати, керуючись почуттям справедливості між поколіннями та відповідальності за майбутнє. Про це Папа Франциск говорив, приймаючи у суботу, 20 травня 2017 р., учасників міжнародного конгресу, організованого Фундацією «Centesimus Annus – Pro Pontifice», який на кілька днів зібрав у Римі представників світу підприємництва, академічного середовища та Церкви.

Детальніше...

Провід Ради європейських єпископатів про виклики перед Церквою

ANSA1084279 ArticoloУ четвер, 18 травня 2017 р., Папа Франциск прийняв на аудієнції провід Ради Єпископських Конференцій Європи, що перед тим протягом трьох днів мав свою робочу зустріч.

Детальніше...

Папа: Хвороба – не причина для сорому!

AP3985765 Articolo«Нехай же життя кожного з вас, і тих, хто безпосередньо позначений хворобою Гантінґтона, і тих, які щоденно ангажуються у те, щоб розділити біль і труднощі хворих, зможе стати живим свідченням надії, дарованої нам Христом», – з таким побажанням Папа Франциск звернувся до хворих, їхніх родичів, медперсоналу та вчених, зустрічаючись з ними у четвер, 18 травня 2017 р., в залі Павла VI у Ватикані.

Детальніше...

Бенедикт XVI: з кардиналом Сара літургія є в добрих руках

kardinalserhebung-von-robert-sarah-durch-papst-benedikt-xvi-678x381«З кардиналом Сара, майстером тиші та внутрішньої молитви, літургія є в добрих руках», – написав Папа-емерит Бенедикт XVI у післяслові до книжки, автором якої є цей африканський кардинал.

Детальніше...

У Ватикані готуються висловитися у справі Меджугор’є

QS68RF8Z8068-kG5E-U11002795644438JHF-1024x576LaStampa.it

16 травня 2017 року Андреа Торнієллі, оглядач італійської газети «La Stampa», повідомив, що спеціальна ватиканська комісія при Конгрегації віровчення, яка має підготувати рекомендації щодо ситуації навколо Меджугор’є, закінчила обговорення справи.

 

 

Детальніше...

 
 
 

Авторизація

Підписатись на розсилку